ניקוי שטיחים לאחר הצפה

ניקוי שטיחים לאחר הצפה

לכל אחד ואחת מאיתנו זה יכול לקרות, מספיק ששכחנו ברז פתוח, או במקרים בהם השארנו חלון פתוח וחשוף לגשם בלי לקחת בחשבון את ההשלכות של זה, והרצפה כולל השטיחים הוצפו במים. במקרים כאלו, חובה מיידית לטפל בשטיחים בעזרת חברה המומחית בניקוי שטיחים לאחר הצפה. הסיבה המרכזית שדרוש טיפול מיידי, הוא כדי למנוע נזק בלתי הפיך לשטיחים, עובש, ירידות צבע וריחות בלתי נסבלים. לכן זמן התגובה הוא החלק החשוב ביותר בנושא זה.

החלק הראשון בטיפול

על מנת להימנע מכך, הדבר הראשון שאנו צריכים לעשות, זה שאיבה חזקה ועוצמתית מפנים השטיח ומגב השטיח, את השאיבה מומלץ לעשות כמה וכמה פעמים עד שאנו רואים ומוודאים שלא נשארו עוד מים ספוגים בנבכי הבד. את השאיבה יש לבצע בעזרת שואב המיועד לשאיבת הצפות, ולרוב תמצאו כזה רק בחנויות לממכר ציוד מקצועי לאנשי מקצוע. השלב השני בטיפול: לאחר השאיבה מומלץ לתלות את השטיח במקום מאוורר במיוחד, על מנת לייבש טוב את הלחות שעדיין ישנה על השטיח. בנוסף כדאי ומומלץ להפוך את השטיח אחת לכמה שעות, על מנת שהשטיח יתייבש טוב משני צדדיו. זכרו! ניקוי שטיחים לאחר הצפה, אינו כמו טיפול רגיל להסרת כתמים משטיח, אלא דורש טיפול הרבה יותר מאסיבי.

חברה מקצועית לניקוי שטיחים לאחר הצפה

במידה והשטיח היה רטוב מעל ל-24 שעות, יווצר עובש ובעקבות גם יגיעו ריחות רעים שאינם נסבלים לאף. במקרה כזה כדאי בהקדם האפשרי להזמין חברה המתמחה בניקוי שטיחים לאחר הצפה הכוללת: ניקיון ושאיבה עוצמתית, חיטוי והסרת ריחות עובש. בנוסף השטיחים יצטרכו לעבור השרייה בחומר על מנת לנטרל באופן מלא את הבקטריות שחדרו לעומק הסיב. אצל חברה מקצועית, שטיחים אלו ייעברו ייבוש במכונת תלייה מיוחד הפועלת על תנורי חימום עם טמפרטורות מדויקות.
שירות של ניקוי שטיחים לאחר הצפה חייב להתבצע במהירות האפשרית, בחברתנו care carpet מבינים את החשיבות במהירות התגובה, ומעמידים צוות נייד למקרים אלו בכל רחבי הארץ, צוות שיגיע ויתן חוות דעת מקצועית ללא התחייבות מבחינתכם, ויאסוף את השטיחים מביתכם למפעל שלנו, בנוסף אף מתחייבים להחזיר לכם את השטיח לאחר חיטוי מקיף, נקי, יבש, וללא ריחות ונזק כלשהו במרקם השטיח, בתוך ארבעה ימים בלבד

התקשרו אלינו ל1700-50-61-71 והצטרפו לעשרות אלפי לקוחותינו המרוצים, שנהנו משירות מקצועי מהיר ויסודי, ומשטיחים חדשים לגמרי לאחר הניקוי שלנו.