ניקוי שטיחים בחולון

ניקוי שטיחים בחולון

כאשר אנשים רוכשים שטיחים בכדי לייפות ולחמם את בתיהם בימי החורף, החוכמה היא, לרכוש שטיח שקל לתחזק אותו. למרות שישנם שטיחים יפים אך הם שעירים מדי, התחזוקה של שטיחים אלה, תהיה קשה בהרבה יותר מאשר תחזוקה של שטיחים שאמנם הסיבים שלהם צפופים, אך הם לא גבוהים. שטיחים העשויים מסיבים סינטטיים, יותר קלים לניקוי וניתן יהיה לנקותם באמצעות חומרי ניקוי שטיחים, אשר ניתן לרכוש מהמרכולים. שטיחים יוקרתיים העשויים ממשי וצמר, יש לקרוא לחברת ניקוי שטיחים בחולון, על מנת שהשטיחים ינוקו באופן מקצועי ויסודי.

ניקוי השטיחים באמצעות חומרים ביתיים ויעילים

ישנם כאלה, אשר אינם מעוניינים להסתכן ולנקות בעצמם את השטיחים ולכן הם יעדיפו לקרוא לחברת ניקוי שטיחים בחולון, במידה והם גרים באזור זה. את השטיח העשוי מסיבים סינטטיים, ניתן לנקות באמצעות חומץ לבן, או מים וסבון, כאשר יש לייבש היטב את המים במטלית. רוב הכתמים מהשטיחים הסינטטיים העשויים מ-100% פוליאסטר, יורדים בקלות . את הכתמים יש להוריד, רק לאחר שהשטיח נשאב היטב ורצוי כי תשאבו אותו משני צידיו. לאחר הניקוי, מומלץ להשאיר את השטיח בשמש, כך שהחום, יוכל גם לייבש וגם לחסל חיידקים שאוהבים את הסביבה הלחה של הבית.

ניקוי שטיחים מסיבים טבעיים

סיבים טבעיים של שטיחים המיוצרים בעבודת יד כגון סיבי צמר או משי או סיבים משולבים של משי וצמר, הכתמים יישארו בהם ואפילו יהפכו כבר לחלק מהשטיח. לעיתים הכתם יחדור כה עמוק שאפילו ניקוי שטיחים בחולון באמצעות חברה מקצועית, לא יעזור. אם הבחנתם בכתם כזה על השטיח שלכם אשר עשוי מסיבים טבעיים, יש להשתמש ברכיבים טבעיים לניקוי הכתם, כגון: קליפות פרי הדר או חומץ טבעי לבן, מה שיסייע להסרת הכתמים, כאשר הם עדיין טריים ולא נספגו עמוק בסיבי השטיח. עוד בנושא ניקוי שטיח צמר.

שטיחי שאגי חזרו לאופנה אך כיצד מתחזקים ומנקים אותם?

שטיחי השאגי חזרו לאופנה אך הם טומנים בחובם הרבה תחזוקה וניקוי נכון. שטיחים אלה, צוברים המון לכלוך ואבק ויש לקחת את השטיח החוצה ולנער אותו היטב. אם יש לכם בעלי חיים בבית, הניקוי של שטיח זה יהיה קשה יותר וכן, יש לבצע בשטיח השאגי ניקיון יסודי ומקצועי. רק חברות ניקוי שטיחים בחולון שהן וותיקות מזה שנים, תוכלנה לבצע ניקוי יסודי בשטיח ולהעלים ממנו את קרדית האבק, כתמים, צבע שייראה חי יותר כאשר הלכלוך ירד ממנו ועוד. שטיחים אלה יש לנקות באופן קבוע אחת לשנה.

חברת ניקוי שטיחים בחולון מקצועית המתמחה בניקוי כל סוגי השטיחים

למרות שניתן לנקות את השטיחים בעצמכם, ואולי להגיע לתוצאות טובות, דיין ישנו פער גדול בין ניקוי חובבני לבין ניקוי מקצועי של השטיחים. למשל חיטוי השטיח באופן מקצועי, מכשור משוכלל, חומרי ניקוי מקצועיים ועוד. ניקוי השטיחים אצל חברה מקצועית ההבדלים הם עצומים ולכן, אם יש לכם שטיחים שאתם מעוניינים לשמר ולנקות אותם נכון, פנו רק לחברה מקצועית לניקוי שטיחים. היות וקיימות הרבה חברות ניקוי שטיחים בחולון, החוכמה היא לבחור בחברה מוכרת ובעלת ניסיון של שנים. חברת ניקוי שטיחים Care carpet מתמחה שנים בניקוי כל סוגי השטיחים ומעניקה שירות למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. לחברה קיים מפעל המנקה ומתקן שטיחים באופן מקצועי והשטיח יילקח ויוחזר לביתכם נקי, מתוקן ובעל מראה חדש.