ניקוי שטיחים בכפר סבא

ניקוי שטיחים בכפר סבא

שוק ניקוי השטיחים התפתח המון בשנים האחרונות, כאשר אנשים ודעים יותר לחשובת הניקיון והאסטטיקה וכן, לרמת הניקיון הגבוהה של חברות ניקוי שטיחים בכפר סבא אם הם גרים באזור זה. האמת היא שכפר סבא, הפכה לעיר גדולה שיש בה הרבה בנייני מגורים, בתים פרטיים, אזורי תעשייה מפותחים וחברות שונות. הביקוש גבר וישנן חברות רבות הפועלות באזור זה המספקות שירות ללקוחות השונים. למעשה, שואב אבק אינו מספיק לניקוי שטיחים ויש לבצע ניקוי יסודי של השטיח. היום, באמצעות מכונות אוטומטיות ומשוכללות, ניתן לבצע ניקוי יסודי ומקצועי יחד עם חומרי ניקוי מקצועיים שיש להתאים לכל שטיח על פי הסיבים בו.

מכונות אלה, חובטות ומנערות את השטיח ולאחר מכן, שוטפות אותו במים יחד עם חומרים ממיסי שומן ואבקות ניקוי, אשר מנקות אותו ומרעננות את השטיחים. ישנם משקאות אשר מוצאים את דרכם לשטיחים בביתנו או מזון שנשפך והשאיר כתמי שומן, במיוחד אם ישנן משפחות שנוהגות לאכול או לארח אנשים בסלון ביתם. במידה וראיתם מיד את הכתם, יש לפעול מיד באמצעות ספיגת הנוזלים באמצעות נייר סופג. ניתן לשפוך מעט חומץ לבן ונגב עם חומר ניקוי המיועד לשטיחים. את ניקוי שטיחים בכפר סבא, שיהיה יסודי יותר, יש לבצע אחת לשנה.

היצירה של הילדים מתנוססת על השטיח? – מה עושים?

ילדים ושטיחים הם שני דברים מנוגדים. זו הסיבה שמשפחות שיש להם בבית ילדים קטנים, מוצאי לא אחת את היצירה שהילדים ביצעו על שטיח סלון ביתם או בחדר הילדים. ישנן עקרות בית, אשר מוותרות על רעיון ניסיונות הניקוי הקשים ושולחות את השטיחים לחברות ניקוי שטיחים בכפר סבא במידה והן גרות באזור זה. החוכמה היא כמובן למצוא חברת ניקיון שטיחים שתהיה קרובה לאזור המגורים או כזאת שמשרתת את האזור ומכירה אותו היטב.

אם ראיתם כתם על השטיח, הפתרון היעיל הוא להשתמש עם קצף לגילוח. יש להתיז מהקצף על הכתם ולשפשף בתנועות סיבוביות. יש להמתין כרבע שעה בין פעולה לפעולה ולשטוף את הכתם באמצעות מים קרים. תנו לשטיח להתייבש למשך שעה. בחורף ישנה בעיה נוספת והיא הבוץ. כאשר אינכם בית והילדים חוזרים מהגנים ובתי הספר, הם עשויים ללכלך את השטיח עם בוץ. יש לנקות את השטיחים באמצעות חומץ ומים. במידה וישנם כתמים עקשניים, ניתן יהיה לנקות אותם עם מעט אלכוהול.

קריטריונים לבחירת חברה מקצועית ואמינה לניקוי שטיחים

בגלל ריבוי חברות ניקוי שטיחים בכפר סבא, יש לערוך בחירה שקולה. ראשית בקשו המלצות וחפשו פרטים על חברות ניקוי שטיחים המציעות את שירותיהן בעיר זו. אחת מהחברות המקצועיות לניקוי שטיחים הינה Care Carpet, אשר מציעה שירות מקצועי ואמין ומחזיקה בציוד משוכלל וחומרי ניקוי מקצועיים ביבוא מחו”ל. החברה מציעה שירות אדיב ומקצועי וצוות מיומן העובד שנים בחברה.

מדריכים נוספים מעניינים

ניקוי שטיחי שאגי.

הסרת דם משטיחים.

השאר תגובה

Your email address will not be published.