ניקוי שטיחים בפתח תקווה

ניקוי שטיחים בפתח תקווה

גם בעיר פתח תקווה, ישנם אנשים שאינם מודעים לחשיבות של ניקוי שטיחים בפתח תקווה. ישנם כתמים שאם לא מנקים אותם מיד בשיטה הנכונה, השטיח ייהרס היות וכתמים אלה חודרים עמוק לסיבי השטיח וגורמים לנזק רב, כאשר יש קושי רב וספק אם הכתמים הללו ינוקו. ישנם כתמים רבים שעלולים הישאר אם לא מסרים אותם בזמן כגון: כתמי קפה, נפט, צבע שמן, מסטיק, דיו, יין ועוד. ישנם חומרי ניקוי לשטיחים רבים, אשר מוצעים על המדפים במרכולים, אך אינם מנקים היטב את הכתמים, או אפילו כאלה שיבצעו את הפעולה ההפוכה והשטיחים ייראו גרוע יותר. טיפים בנושא ניקוי דם משטיח.

יש הבדל בין סוגי הסיבים של השטיח ויש למצוא חברה מומחית המבצעת את כל סוגי ניקוי שטיחים בפתח תקווה ובכל עיר אחרת בישראל. טיפול בלכלוך או כתם לאחר ניקוי השטיח והברשתו, מחייבים תחילה שאיבה של האזור, היות וחומר הניקוי יחד עם הלכלוך, עשויים להתערבב וללכלוך או לכתם לא תהיה דרך לצאת. ישנם חומרי ניקוי עבור שטיחים אשר יכולים לגרום נזק בשל כימיקלים שונים שהם חזקים מדי. יש לציין, כי שירותי ניקוי מקצועיים של שטיחים, אמנם עולים לנו כסף, אך ישנם שטיחים יקרי ערך שהם השקעה בפני עצמה ולכן, יש צורך לנקות ולשמר אותם בדרך המקצועית ביותר.

להשיב לשטיח הישן את מראהו הנקי והרענן

זו הדיוק המטרה של ניקוי שטיחים בפתח תקווה ושאר הערים בארץ. פעולה חובבנית, עשויה לגרום לנזק גדול יותר מאשר תועלת. כאשר יש לכם שטיחים ואינכם מעוניינים לגרום להם להיות מלוכלכים יותר, או שאינכם מעוננים לגרום נזק לסיבים או לגוון שעשוי להזדהות, זה הזמן לקרוא לחברה מומחית שזהו תחומה. כאשר הכתמים כבר נמצאים עמוק בסיבי השטיח, הם יהיו קשים להסרה והבעיה השנייה,הריח כגון ריח חזק של טחב. חברה מקצועית שמנקה שטיחים שנים, תספק לכם הליך ניקוי יסודי ומעמיק לשטיח, על פי סוגו, גילו והמצב הפיזי שלו. כאשר מדובר על שטיחים ניידים, הפעולה הראשונה תהיה ניעור השטיח באמצעות מכונה מיוחדת להסרת לכלוך ואבק, השטיח יישטף במים בחומרי ניקוי מקצועיים, קרצוף והברשה, מה שיסיר גם את הכתמים העקשניים ביותר מהשטיחים.

טיפול מסור בניקוי ותיקון השטיח CARE CARPRT

כאשר בוחרים חברת ניקוי שטיחים בפתח תקווה, יש לוודא כי החברה תבצע חיטוי נגד קרדיט האבק, עש וכל המזיקים שידועים כאלה שאוהבי שטיחים. ישנם מאווררים מיוחדים, אשר מייבשים שטיחים לאחר ניקוי הנעשה במפעל שבו מתקנים ומנקים שטיחים באופן יסודי. לרוב, שטיחים יוקרתיים כגן שטיחים סיניים, פרסים או אפגאניים, מובאים למפעלים הללו. יש שלציין כי גם נטרול ריחות מתבצע בסוף הפעולה, מה שיגרום לשטיח להיות בעל ריח נעים למרות שהוא ישן. פעולת הניקוי של השטיחים כוללת גם רענון, מה ששומר על השטיחים לעוד שנים רבות.
אחת מהחברות הבולטות בשוק של ניקוי השטיחים הינה חברת Care carpet, אשר קיימת שנים רבות ומחזיקה במפעל שבו מתקנים ומנקים שטיחים יוקרתיים. החברה תגיע אל ביתכם, תיקח את השטיח למפעל שלה בראש העין ושם, הוא יטופל באופן המקצועי ביותר. החברה מעניקה אחריו על כל סוגי השטיחים שהיא מנקה ומתקנת.

השאר תגובה

Your email address will not be published.