ניקוי שטיחים בתל אביב

ניקוי שטיחים בתל אביב

רבים מבעלי הבתים בתל אביב, פורשים את השטיחם שלהם לפני בוא החורף או אפילו בכל עונות השנה. לא משנה כמה נשתדל לשמור על ניקיונם, אך לפחות אחת לשנה, יש לבצע ניקוי שטיחים בתל אביב. לחברות המנקות שטיחים, יש את כל הציוד הדרוש, בכדי לגרום לשטיח להיראות כחדש. ישנן חברות שאף מבצעות תיקון אמנותי של שטיחים, אך יש לקחת את השטיחים למפעל לרחוץ אותם בחדר מיוחד, לייבש ולתקן אותם, ע”י מומחה הנמצא במפעל לניקוי ותיקון שטיחים.

האם כדאי לנקות שטיחים לבד בעצמכם?

אם חשבתם לנקות את השטיחים שלכם בעצמכם, כדאי כי לא תנקו לבד היות וקיימים תכשירי ניקוי שהשטיח יכול להינזק מהם, היות ואינכם יודעים כיצד להתאים את חומר הניקוי שיתאים עבור ניקוי שטיחים בתל אביב ספציפי שיתאים לשטיחים שלכם בית. גם שטיחים מקיר לקיר, אשר נמצאים לרוב במשרדים יוקרתיים, יש לקרוא רק לחברות המתמחות עם ניקיון כל סוגי השטיחים. אם אתם גרים באזור מסוים, כדאי להתקשר עם חברה הנמצאת באזורכם, כזו שהיא נחשבת למומחית בתחום ניקיון שטיחים. אם יש לכם שטיחים יקרים, לא כדאי לקחת סיכון, שלחו את השטיחים, או יותר נכון יהיה להזמין חברה שתנקה את השטיחים בביתכם, במידה ואין מה לבצע בהם תיקון אמנותי.

מניעת אבק ותחזוקה נכונה בשטיחי הבית

מקומות שיש בהם פיח מזיהום אוויר כגון ערים מרכזיות וסואנות, בנייה, רוח המביאה אבק וחול, אנשים המגיעים לביתכם ויש להם חול או אבק ולכלוך בנעליים, דורכים על השטיחים שלכם וממלאים אותם בלכלוך. זו הסיבה, כי יש לשאוב את השטיחים, לפחות אחת לשבוע, באמצעות שואב אבק חזק. יש כאלה שמעוניינים לבצע ניקוי שטיחים בתל אביב באמצעות ניקוי עם שמפו יבש, אך יש להיזהר מבחינת הסיבים של השטיח ולקרוא היטב, לאחר שאתם יודעים מאילו סיבים מיוצר השטיח שלכם אם הסיבים אכן יכולים להתאים לחומר הניקוי שברצונכם להשתמש בו, בכדי לרענן את מראה השטיח. עוד טיפים איך לנקות שטיחים.

חישוב המחיר של ניקוי שטיחים

יש לציין כי על מנת לדעת כמה יעלה לכם ניקוי שטיחים בתל אביב, החישוב ייעשה על פי מ”ר, ככל שהשטיח יהיה גדול יותר, כך המחיר שלו יהיה גבוה יותר. החוכמה היא לבחור חברה המתמחה שנים בכל סוגי השטיחים. חברת ניקוי שטיחים Care Carpet הינה חברת ניקוי שטיחים הקיימת שנים ועובדת עם מכשור משוכלל וחומרי ניקוי יעילים ומקצועיים מתוצרת חוץ. החברה תגיע לפני הניקוי של שטיחי הבית שברשותכם, בכדי שנוכל להתאים את חומרי הניקוי הנכונים ולתת לכם הצעת מחיר מראש.

אנו מעניקים אחריות על ניקוי השטיחים וכן, מתקנים את השטיחים היקרים שלכם במפעל של החברה, כאשר אנו מעסיקים צוות מומחים לניקוי מיוחד ותיקון השטיחים בתל אביב. אנו מעניקים שירות אדיב וטכניקות העבודה שלנו, הן אלה אשר בהן אנו משתמשים לניקוי מושלם של כל סוגי השטיחים. בין הטכניקות השונות, אנו משתמשים באבקות מיוחדות אשר ממיסות שומן וחודרות לשבות העמוקות של סיבי השטיחים. אנו מנקים את כל סוגי השטיחים: שטיחים פרסיים, סיניים וכל שטיח המיוצר בעבודת יד, שטיחים מקיר לקיר, שטיחי שאגי ועוד.