ניקוי שטיחים מקיר לקיר למשרדים

ניקוי שטיחים מקיר לקיר למשרדים

שטיח מקיר לקיר הינו שטיח המכסה קבוע את רצפת החלל שבו הוא נמצא, אם הדירה או המשרד. בניגוד לשטיח נייד, לא ניתן להזיז אותו, היות והוא מקובע באופן קבוע לרצפה במסגרת ממתכת אשר לרוב היא מסוג נירוסטה שהיא נגד חלודה. שטיחים אלה, נפוצים יותר במשרדים ולכן, יש לדאוג לתחזוקה שוטפת ותקינה וכן עבור, ניקוי שטיחים מקיר לקיר למשרדים. שטיח זה חייב להיראות נקי, היות ומדובר על מראה של משרד נקי שיעשה את הרושם הטוב על הלקוחות המגיעים למשרד וכן, עבור העובדים שמעוניינים לעבוד בסביבה נעימה יותר.

ניקיון שטיחים מקיר לקיר למשרדים יגדיל את פריון העבודה

ישנם יתרונות רבים של שטיחים מקיר לקיר כגון בידוד מרעש וחום, כך שבתחזוקה נכונה, ניתן לצמצם את כמות האבק והחלקיקים בשטיח. יש לבצע ניקוי שטיחים מקיר לקיר למשרדים, על מנת שהשטיח יחזיק מעמד לשנים רבות. שטיחים אלה, הינם מצרך מבוקש בקרב חברות ומשרדים, בתי מלון ועוד. על מנת לנקות באופן מקצועי את השטיחים מקיר לקיר, יש לבצע ניקוי רטוב יש להזריק קצף לקרצף ולבצע יניקה של החומרים באמצעות מכונה מיוחדת השואבת את המים המלוכלכים עד לקבלת מים נקיים, מה שמראה שהשטיח נקי לחלוטין. כמובן שבחברה או במשרדים ניקוי השטיחים מקיר לקיר יתבצע פעמיים או יותר בשנה, היות ובחברה ובמשרדים שיש בהם שטיחים אלה, יש יותר תנועה של מבקרים ועובדים שנכנסים ויוצאים מדי יום, מה שגורם ללכלוך ושחיקה רבים יותר מאשר בבתים או בדירות.

שאבו את האבק באופן קבוע מהשטיחים מקיר לקיר

על מנת לשמור על השטיח בחברה שלכם או במשרדים שבהם שטיחים אלה מותקנים, יש לשאוב מדי יום את השטיחים, כך שהשטיחים יהיו נקיים ולא יצברו חול או אבק בשטיחים. ישנם עובדים שסובלים מאלרגיה בדרכי הנשימה. על מנת לשמור על בריאות העובדים ומראה המשרד, יש לשאוב באופן תדיר את השטיחים ולבצע בהם תחזוקה וניקוי מקצועי, באמצעות חברה קבועה שמנקה שטיחים אלה במיומנות רבה ובאמצעות מכשור מיוחד ומשוכלל וחומרי ניקוי ייעודיים שרק חברות מקצועיות מחזיקות בהם. יש לציין , כי מלבד העובדות הללו, שטיחים שייראו שחוקים ולא נקיים, ירחיקו את הלקוחות שעימם הם באים במגע. הרבה יותר קל לנקות שטיחים מקיר לקיר, היות והם רובם מיוצרים מסיבים סינטטיים. מחיר ניקוי השטיחים מקיר לקיר, יהיה על פי מ”ר כאשר המחיר אף הוא יהיה נמוך ומשתלם.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר במשרדים ומוסדות זו המומחיות שלנו

על מנת לנקות שטיחים מקיר לקיר באופן הנכון והמקצועי ביותר, יש למצוא חברה שמתמחה שנים בניקוי זה. כדאי כי אם החלטתם לבצע ניקוי שטיחים מקיר לקיר למשרדים, מצאו חברה שמתמחה בניקוי שטיחים במוסדות ומשרדים. חברה זו הינה care carpet העוסקת בניקוי שטיחים מקיר לקיר וכן, כל סוגי השטיחים מזה שנים רבות. לחברה יש מפעל בבעלותה אשר עוסק בניקוי ותיקון של שטיחים יוקרתיים והיא שולחת צוותים לאזורים רבים בארץ עבור ניקוי שטיחים באופן מקצועי. צוותי הניקיון של החברה, מתמחים בזיהוי סיבי השטיחים מקיר לקיר והתאמת חומר הניקוי המתאים להם, מה שמאפשר לנו להעניק ללקוחות החברה את השירות המקצועי ובאחריות המלאה.

שירותים נוספים של החברה