תיקון שטיחים בירושלים

תיקון שטיחים בירושלים

ישנם בעלי שטיחים אשר אינם מבצעים את התיקונים שנראים קטנים לכאורה, אך עם הזמן התיקון הופך למורכב יותר. ישנם שטיחים שלא מומלץ לבצע בהם תיקון היות והם שטיחים זולים יחסית ועשויים מסיבים סינטטיים, אך אנשים שיש להם שטיחים יקרים העשויים מסיבים טבעיים של צמר או משי, כגון שטיחים פרסיים,סינים, או אוזבקים חייבים לבצע תיקון שטיחים בירושלים, במידה והם מאזור זה. יש לדעת, כי הקרעים בשטיח, מתחילים כקרעים מקרוסקופיים שהעין אינה יכולה לזהות ורק כאשר נותר חור קטן בשטיח, ניתן יהיה לראות את הנזק. ההמלצה היא לשלוח מיד לחברה העוסקת בתיקון אמנותי של שטיחים, כזאת שכבר עוסקת בתיקון כל סוגי השטיחים מזה שנים רבות.

ממה נוצרים קרעים בשטיח וכיצד להימנע מהם?

כל שטיח עם השנים נוצרים בו קרעים או שהוא מתחיל להיפרם. הבעיה היא שאם לא מבצעים תיקון שטיחים בירושלים בזמן הנכון, הם עשויים להיפרם או להיקרע לגמרי ולא תמיד ניתן יהיה לתקן אותם. גם ירידת או דהיית הצבעים בשטיח נוצרת עם השנים והבלאי המואץ אם השטיח נותר ללא טיפול נכון ומקצועי. חברה המתמחה בתיקון אמנותי של שטיחים, תתקן את השטיח בקנטים, בפרנזים, תתקן את הקרעים באמצעות תפירת השטיח עם חוטים מתאימים ואף תמרח אותו בחומר הגנה לאחר התיקון. יש להימנע מניקוי לא נכון ובלתי מקצועי של השטיח, למשל הרבה מים ותליית השטיח הרטוב, קיפול השטיח בעמידה ועוד, עשויים לגרום לקרעים או פרימת השטיח וכן, הצבעים של השטיח יגלשו החוצה ויהרסו את מראהו.

השטיח נרטב? יש סכנה לדהיית הצבעים?- שלחו אותו לחברה מקצועית של ניקוי ותיקון שטיחים

דהיית הצבעים בשטיח, נראית יותר בשטיחים פרסיים. דהיית הצבעים נעשית כאשר השטיח רטוב. במידה וניקיתם בעצמכם את השטיח והשתמשתם בהרבה מים ואתם מבחינים בדהייה של השטיח, שלחו אותו מיד לחברת תיקון שטיחים בירושלים אשר גם תנקה ותתקן את השטיח הפרסי שלכם, במידה ואתם גרים באזור זה. לעיתים אנשים שוטפים את ביתם והמים חודרים לשטיחים היקרים. יש להיזהר ולקפל את השטיח, להניח אותו במקום יבש כאשר הוא שכוב ורק אז, ניתן יהיה להתחיל לשטוף את הבית. במקרה של הצפה חלילה, מהרו להוציא את השטיחים ולקרוא לבעל מקצוע בתחום ניקוי ותיקון שטיחים באזורכם, על מנת למנוע נזק גדול יותר.

לתקן את השטיחים היקרים ולהיות שקטים

אם הבחנתם שהשטיח היקר שלכם נפרם, נרטב או שהבחנתם בור קטן, יש לקרוא לחברה המבצעת תיקון שטיחים בירושלים או בכל אזור בארץ שבו אתם גרים. הבחירה של חברה שתתקן עבורכם את השטיח היא קריטית. בחרו בחברה שהיא בעלת מפעל לתיקון אמנותי של שטיחים וכזאת שמנקה אותם באמצעות מכשור משוכלל. חברת ניקוי שטיחים Care carpet הינה חברה ידועה ומקצועית מזה שנים המבצעת תיקונים אמנותיים וניקוי מקצועי של השטיחים. לחברה מפעל בראש העין. החברה תשלח נציג מטעמה, אשר יאסוף ויחזיר את השטיחים מתוקנים ונקיים במראה רענן וחדש. יש לשמוע להוראות התחזוקה של השטיח מאנשי הצוות של החברה, כך שהשטיח יישמר לשנים רבות ותוכלו ליהנות ממנו. החברה מעניקה אחריות על תיקון כל סוגי השטיחים וניקויים.

מדריכים נוספים באתר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר.

איך מנקים שטיחים בבית.