ניקוי דם משטיח

ניקוי דם משטיח

ישנם לא מעט שטיחים , העשויים מכל מיני סיבים, כאלה שהם טבעיים וכאלה שהם סינטטיים, כך שכל כתם, עשוי להשפיע במידה שונה. אם הכתם התייבש וחדר עמוק לשטיח, יהיה קשה להתמודד עם כתמים מסוג זה, כמו למשל ניקוי דם משטיח הוא אחד מן המטלות הקשות יותר. בכדי שלא תגרמו נזק לשטיח שלכם, יש להתייעץ עם חברת ניקוי שטיחים, אשר מתמחה בהסרת הכתמים מכל הסוגים ומכל סוגי השטיחים, אם שטיחים סינטטיים, טבעיים, ביתיים או משרדיים כמו שטיחים מקיר לקיר למשל.

במידה ואינכם בטוחים כי מדובר על כתם דם על השטיח שלכם, נקו אותו באמצעות מים קרים וחומרי ניקוי ביתיים. את הכתם יש לנקות בתנועות סיבוביות מהחוץ אל הפנים, היות ותנועות שפשוף הכתם כלפי חוץ, עשויות רק לגרום לכתם להתפשט רק יותר. יש לציין, כי ניקוי דם משטיח אינו מסתיים בכך, כי אם יש לפתור את בעיית החיידקים שחיים בסיבי השטיח ורק מתרבים יותר. חיטוי של השטיח הינו שלב נחוץ היות והוא ישמיד את החיידקים. את החיטוי, מבצעים רק אצל חברת ניקוי שטיחים וותיקה שעוסקת שנים בכל פעולות ניקוי כל סוגי השטיחים.

שיטות באמצעות חומרים ביתיים לניקוי כתמי דם משטיחים

ישנם מוצרים ביתיים שאינם חומרים כימיים כגון סודה לשתייה או חומת, אשר ידועים כבר שנים כיעילים עבור ניקוי דם משטיח. ניתן למשל לפזר את הסודה, כאשר היא סופחת את כל הנוזלים מהשטיח, מנטרל ריחות רעים ומסירה ביעילות כתמים. ראית, הניחו מטלית לחה על הכתם כך שתספוג את הדם לאחר מכן השתמשו עם מים מאוד פושרים יחד עם חומת לבן ביחס של חצי, חצי. ניתן אף להשתמש בתמיסת אלכוהול של 70% ובאמצעות מקלון עם צמר גפן ניתן יהיה לספוג את הכתם. במידה וכתמי הדם כבר נספגו בשטיח, ניתן יהיה באמצעות פיזור מלח גס על השטיח, לנסות ולהסיר אותם. יש לשטוף את האזור המוכתם בדם עם מים קרים ולחזור על הפעולה כמה פעמים.

עדיין לא הצלחתם להיפטר מכתמי הדם על השטיח?- הזמינו אותנו

אם העצות שלנו, עדיין לא סייעו לכם להיפטר מכתמי הדם או כל כתמים אחרים הנמצאים על השטיח שלכם ועדיין יש סימנים על השטיח, פשוט קראו לנו. חברת ניקוי שטיחים Care Carpet מתמחה בכל סוגי ניקוי השטיחים וכן עם ניקוי דם משטיח באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים ומקצועיים, כאשר החברה מתאימה אותם לפי סוג השטיח. לחברה שם ומוניטין שהולך עמה שנים וכן, ישנה מחלקה מיוחדת לתיקון אמנותי של שטחים יוקרתיים, השריה של שטיח בחומרי ניקוי וחדרי ייבוש מיוחדים לטיפול וניקוי בלאי של שטיחים. החברה מעניקה שירות בכל אזורי מרכז הארץ ומשרתת את הציבור הפרטי ואת המגזר העסקי. החברה אף מחטאה שטיחים בחומרים מיוחדים ומשתמשת עם חומרים מיוחדים לדחיית ריחות רעים לאחר ניקוי השטיחים.

השאר תגובה

Your email address will not be published.