ניקוי דיו משטיחים

ניקוי דיו משטיחים

אחד הכתמים שקשה להסיר מבדים, ריפוד או שטיחים הינו דיו. יש לזכור, כי לפני שתנסו לבצע ניקוי דיו משטיחים, יש לזכור, כי לא כל כתם דיו ייעלם אסור לתת לדיו להתייבש. יש לדעת מאיזה חומר מיוצר השטיח לפני שתבחרו בחומר ניקוי אשר יתאים לניקוי השטיח. היות לא כל ומר ניקוי מתאים לכל סיב של שטיח ולכן, יש למרוח מעט מחומר הניקוי על צד נסתר בשטיח, כך שתהיו בטוחים כי השטיח לא ייהרס. המתינו כמה דקות ואז תוכלו לראות אם חומר הניקוי לא גרם לצבע לדהות או לסיבים להיהרס באיזה שהוא אופן. אם לא קרה כלום לפינה הנסתרת שבה ניסיתם את החומר ניקוי, ניתן יהיה להמשיך לנקות בחומר ניקוי זה.

ניקוי השטיח והסרת כתם הדיו באמצעות חומרי ניקוי ביתיים וטבעיים

ברחבי העולם וגם בישראל, נמכרים הרבה תכשירי פלא, אשר נועדו להסרת כתמים וכן כאלה אשר נועדו להסרת דיו מהשטיח. יש לדעת, כי אם כתם הדיו מתייבש, ניתן יהיה להרטיבו במים פושרים וכך למנוע את ייבוש הדיו. יש לדעת כי אם תנסו לבצע ניקוי דיו משטיחים, אבקות הכביסה שמפרסמים בפרסומות השונות,לא תעזורנה. לא מומלץ להשתמש באוקסיג’ן או כל חומר ניקוי חדשני למרות הפרסום הרב של חומרי ניקוי אלה. הפתרון הפשוט הוא באמצעות חומרי ניקוי ידועים כגון “סינטבון” שהוא מוכר מזה עשרות שנים. סבון זה מוריד כתמי זפת ודיו. סבון זה, מוריד כתמי שמן וכתמים קשים במיוחד מכל סוג. אם יש לכם ששטיח יקר, מומלץ כי ניקוי דיו משטיחים, יתבצע באמצעות חברה המתמחה בניקוי שטיחים מזה שנים, כזו שיש לה את המכשור המשוכלל והמקצועי, צוות מיומן וחומרי ניקוי מקצועיים ויעילים.

שימוש עם חומץ מהול עם אלכוהול לניקוי כתמי דיו משטיחים

אחד מחומרי ניקוי דיו משטיחים שהוא למעשה חומר ביתי, הינו אלכוהול מעורב עם חומץ לבן. ניתן באמצעות מקלון לשפשף את הכתם ולאחר מבן לייבשו. יש לנסות את החומר באמצעות ניסוי בפינה נסתרת של השטיח, כך שתהיו בטוחים כי ניתן יהי להמשיך לנקות באמצעות חומר ניקוי ביתי ויעיל זה. ישנן עוד שיטות שניתן באמצעותן להסיר כתם דיו משטיח, כמו למשל באמצעות מקלון הטבול באצטון. יש לפזר מלח שולחני בנדיבות ולאחר מכן, להשתמש בשואב אבק. במידה ועדיין קיימים סימנים של כתמי דיו, יש לחזור שוב על הפעולה, על מנת להסיר את שאר כתמי הדיו.

מסרו את השטיח לחברה מקצועית שתסיר לכם את כתמי הדיו מהשטח

במידה וניסיתם את כל החומרים, אם הביתים ואם חומרי הניקוי הנמכרים ברשתות המרכולים השונות והכתם עדיין לא ירד מהשטיח, יש לפנות אל חברה המתמחה עם ניקוי דיו משטיחים. אחת החברות המובילות בניקוי השטיחים, אשר לוקחת ומחזירה את השטיח למפעל הנמצא ברשותה, הינה חברת Care carpet אשר קיימת מזה שנים רבות ומתמחה בהסרת כל הכתמים מהשטיחים שבביתכם באופן מקצועי. לחברה, מחלקה מיוחדת לתיקון אמנותי של שטיחים. החברה מעניקה אחריות מלאה על התיקון והניקוי שהיא מבצעת והשטיח יוכל לחזור כחדש לביתכם. לחברה מאות לקוחות מרוצים, המלווים את הברה מזה שנים ונעזרים בשירותיה באופן קבוע.

כתמים נוספים להסרה