ניקוי שטיח צמר

ניקוי שטיח צמר

אם תקפידו על תחזוקה נכונה של השטיחים שלכם ותבצעו בהם אחת לשנה ניקוי מקצועי ועמוק, השטיח שלכם יחזיק מעמד לשנים ומראהו ימשיך להיות רענן. ניקוי שטיחי צמר, נעשה ע”י חברות מקצועיות, כאשר הן משתמשות בתכשירי ניקוי שמתאימים לסיבי השטיח וכן, הם מחזיקים במכונות משוכללות וצוות מקצועי ומהימן. יש לדאוג לניקיון נכון של שטיח העשוי מסיבי צמר ועל מנת לנקות אותו, יש לפנות את כל הרהיטים לפני תחילת הניקוי. שאבו את האבק מהשטיח בעזרת שואב אבק, היות ושאיבה עמוקה ויסודית, תגרום לתוצאות ניקוי טובות יותר של השטיח.

מי שמעוניין יוכל לשכור ציוד מקצועי לניקוי שטיחים, יש לבדוק היטב את הציוד ואת אופן פעולתו לפני שתשכירו אותו, היות וישנן מערכות שונות לניקוי השטיחים, אשר מתאימות לשטיחים מסוגים שונים. יש להימנע מהרטבת יתר של השטיח, היות ואם קיימת לחות רבה, היא גרום לעובש ופיטריות לחלקו האחורי של השטיח, מה שיגרום לריחות לא נעימים ולסכנה לבריאותכם ובריאותם של בני הבית. הכמויות של חומר ניקוי שטיח צמר, רשומות על התכשיר עצמו ויש לדייק בכמות חומר הניקוי וכמות נכונה של המים.

התייעצו עם מוכר השטיחים לגבי ניקוי נכון של שטיח הצמר שברשותכם

תמיד כדאי לשאול את המוכר בחנות, לגבי הוראות תחזוקה והניקוי של שטיח הצמר שרכשתם ממנו. בדרך זו, כבר תדעו מראש כיצד ניתן יהיה לנקות את השטיח. לפעמים כדאי לקרוא לחברה המתמחה עם ניקוי שטיח צמר, כך שתהיו שקטים כי השטיח שלכם ינוקה בידיים מהימנות של חברה העוסקת שנים בניקוי כל סוגי השטיחים. גם מי שיגיע אלים לנקות את השטיח שלכם באופן מקצועי, יעניק לכם הוראות תחזוקה נכונות עד לניקוי היסודי הבא, מה שיאפשר לכם לשמור נכון על השטיח.

מיותר לציין, כי שטיחי הצמר הם בעלי תכונות מצוינות כמו עמידות במים ואינם דורשים טיפול רב. יש לשאוב את השטיח על פי הצורך ורצוי לשאוב את השטיח משני צידיו. במידה וישנם כתמים, ניתן להסירם באמצעות חומר ניקוי עדין ושימוש עם מים קרים. ניתן להשתמש בעזרת ספוג נקי. יש לתת לשטיח להתייבש באוויר הטבעי, היו ומכשירי חימום למיניהם רק יפגמו ויזיקו לו.

מעוניינים בניקוי מקצועי של שטיח הצמר שלכם?

בארץ קיימות חברות רבות שמבצעות ניקוי שטיח צמר ולכן יש לבחור חברה שכבר עוסקת שנים ומתמחה בניקוי של כל סוגי השטיחים, כזאת שמעניקה שירות מזה שנים הן למגזר הפרטי והן לעסקי. חברת Care Carpet, הינה חברה השואפת לשלמות בניקיון השטיחים שלכם. לחברה ניסיון וידע עשיר בכל סוגי השטיחים והיא מעניקה שירות ללקוחותיה בכל אזורי מרכז הארץ. החברה מעניקה אחריות ושולחת נציג מטעמה בכדי לבחון את סוג השטיח, כך שתדע אילו חומרי ניקוי עליה להביא עמה בעת הניקוי. לחברה צוות מיומן העובד עמה כבר שנים, ציוד מהמשוכללים ביותר וחומרי ניקוי מקצועיים המיובאים מחו”ל והם ידידותיים לסביבה.

סוגי שטיחים נוספים לניקוי

ניקוי שטיח שאגי.

השאר תגובה

Your email address will not be published.