ניקוי שטיחים מקיר לקיר (קבועים)

במשרדים רבים עדיין ניתן למצוא שטיחים מקיר לקיר, המקנים יוקרה למשרד ומראה חמים ומיוחד. שטיחים אלה, זקוקים מדי שנה לפעולת ניקוי שטיחים מקיר לקיר. על מנת לנקות אותם נכון ובאופן מקצועי, יש להזמין חברה המתמחה בניקוי ספציפי זה. ראשית, ש לרוקן את כל הרהיטים מהמשרד, כך ששטיח של השטיח שיש לנקות יהיה ריק וחלודה של רהיטים העשויים מברזל לא תחדור לשטיחים הללו כאשר הם רטובים בעת הניקוי. בכדי לא לפגוע בשואב האבק, מומלץ לאסוף כל מיני פריטים שנפלו משולחנות המשרד כגון עטים, מהדקים, מטבעות וכדומה.

ישנן שיטות שונות לביצוע ניקוי שטיחים אלה שהם מקיר לקיר, היות והשטיחים הללו , עשויים מחומרי גלם שונים כגון סיבים סינטטיים, צמר או סיבים מעורבים ולכן יש להבחין בין הסיבים השונים בכדי לבחור את השיטה היעילה ביותר על פי סוג סיבי השטיח. חברת ניקיון משתמשת עם תרסיס להמסת השומן והכתמים שהוא מצד אחד יעיל אך מצד אחד עדין לשטיחים ולא פוגע בסיבים שלהם. לאחר השאיבה, המכונה המיוחדת של ניקוי שטיחים מקיר לקיר, מחדירה מים עם חומר ניקוי המתאים לסיבי השטיח והפעולה הבאה היא יניקת הלכלוך עם המים. עד שהמים לא יהיו נקיים וניתן לראות זאת במיכל השקוף של מכונת הניקוי, יש לחזור על הפעולה. לעיתים גם כתמים עקשניים יש לעבוד עליהם כמה פעמים עד שהשטיח יהיה נקי וייראה כחדש.

כללים לניקיון בטוח ומקצועי של שטיחים מקיר לקיר

אם עדיין ישנם כתמים על שטיח מקיר לקיר, עבדו עם נברשת ובתנועות סיבוביות עבדו על הכתם. ההברשה תהיה סיבובית בכוון ההפוך של הסיבים. הדבר החשוב ביותר לפני ניקוי שטיחים מקיר לקיר הינו שאיבה טובה ויסודית של השטיח. ראשית יש לדעת כי שאיבה לא יסודית, עשויה להשאיר כתמי מים חומים על השטיח. השטיח לאחר הייבוש, עשוי להותיר ריחות לא נעימים ועובש אם השאיבה לא הייתה יסודית והגיעה לכל אזורי השטיח. שאיבה טובה, מוציאה עם המים יותר לכלוך ואת כל הלכלוך למעשה מהשטיח. כאשר מבצעים שאיבה יסודית, תהליך הייבוש של השטיח אף יתקצר.

יש לאפשר לשטיח להתייבש לגמרי. יש לשמור שאף אחד לא יהיה בחדר או בחלל שבו מנקים את השטיחים. יש לבדוק את השטיח לאחר שהתייבש וייתכן כי יש לעבור על עוד אזורים בשטיח, על מנת שהוא יצא מושלם.

מדוע מומלץ לפנות לחברה המתמחה בניקיון של שטיחים מקיר לקיר?

בכדי לבצע ניקיון שטיחים מקיר לקיר, מומלץ לפנות לחברה מיומנת העוסקת שנים בתחום. חברת Care Carpet, הינה אחת החברות המובילות בתחום כל סוגי ניקוי השטיחים, הן למגזר הפרטי והן לעסקי. החברה היא בעלת צוותים מיומנים ומגיעה לכל אזורי מרכז הארץ. תוענק אחריות על העבודה וכן, ניתן למצוא בחברה מחלקה לתיקון אמנותי של שטיחים. נשמח לעמוד לשירותכם בכל פניה או ייעוץ.

חזרה אל עמוד ניקוי שטיחים.