הסרת ריחות משטיחים

הסרת ריחות משטיחים

אחד מהפריטים הבולטים בעיצוב והלבשת הבית, הם ללא ספק השטיחים. האווירה החמימה שמקנים השטיחים הינה מנת חלקה של כל משפחה שמטפחת את ביתה. מצד שני, השטיחים סופגים לכלוך ואבק ובמקרים רבים גם ריחות לא נעימים. חברות המתמחות בניקוי שטיחים, מבצעות גם הסרת ריחות משטיחים שכבר דבקו בהם במשך השנים. ישנם בתים שמחזיקים חיות מחמד ולא אחת קורה שחיית המחמד עשתה את צרכיה על השטיח. במקרים אלה, מומלץ להביא חברת ניקוי שטיחים שתבצע בשטיח ניקיון יסודי, חיטוי ושימוש בחומרים המנטרלים ריחות רעים.

במידה והכתם של השתן מבעל החיים עדיין טרי, יש לספוג אותו באמצעות מגבת נייר סופג ולהשתמש עם אבקת סודה לשתייה. פזרו כמות נדיבה של אבקת סודה לשתייה על הכתם ולהשאיר את האבקה לכמה שעות, על מנת שתספוג את הריחות הרעים. לאחר כמה שעות, מומלץ לשאוב את אבקת הסודה לשתיה באמצעות שואב האבק. במידה ועדיין לא הצלחתם לבצע את עבודת הסרת ריחות משטיחים, יש לשלוח אותם לחברה המתמחה בניקוי כל סוגי השטיחים, כך שתהיו בטוחים כי השטיח שמסרתם יחזור נקי וללא ריחות לוואי לא נעימים.

עוד חומרים ביתיים לנטרול ריחות רעים מהשטיחים

ישנם חומרי ביתיים שמיועדים לנטרול או הסרת ריחות רעים משטיחים. למשל, חומץ יחד עם אבקת אפיה. יש לערבב כוס של אבקת אפיה יחד עם כוס חומץ לבן וכוס אחת של מים חמים. שפכו את התערובת שהתקבלה על השטיח באמצעות מברשת שטיחים עדינה ושפשפו את התערובת על השטיח. לאחר פעולה זו, יש לתלות את השטיח בחוץ לייבוש ומומלץ לתלותו באזור מוצל. רבים מאווררים את השטיחים שמתחילים לקבל ריחות לא נעימים. תלייה של השטיח בצדו ההפוך באוויר הצח של יום שמש חמים יוכל לסייע בנטרול והסרת ריחות הלוואי הלא נעימים מהשטיח.

במידה ולאחר כל הפעולות השונות מצדכם, אם באמצעות חומרי ניקוי שרכשתם המיועדים להסרת הריח הרע מהשטיח ושימוש גם עם מוצרים ביתיים לניקוי ונטרול הריחות מהשטיחים עדיין לא הצלחתם, שלחו את השטיח לחברה מקצועית שתטפל במקצועיות ומסירות בשטיח עד להעלמת הריחות הרעים ממנו. פעולת חיטוי יעילה שמבצעת חברה לניקוי שטיחים, מסייעת גם להעלמת החיידקים והבקטריות שנוצרו בשטיח, מה שגם מקנה לשטיח רענון וניקיון גם שומרת על בריאות בני הבית.

ריחות לא נעימים? כתמים?- פנו לחברה המובילה בניקוי וחיטוי השטיחים

אם השטיח שלכם מתחיל להריח לא טוב, פנו לחברה המתמחה בניקוי שטיחים הכולל גם הסרת ריחות משטיחים. יש לפנות לחברה העוסקת שנים בתחום, כזאת שיש לה שם ומוניטין, מנקה את השטיחים ומתקנת אותם במפעל השייך לה וכן, מגיעה גם ללקוחות לנקות את השטיחים בביתם. חברת Care carpet הינה חברה וותיקה אשר עוסקת בניקוי יסודי ומקצועי של כל סוגי השטיחים, הן למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. החברה מבצעת במפעל שברשותה גם תיקון אמנותי של שטיחים בעבודת יד. נשמח לקחת ולהחזיר את השטיחים מביתכם ולהחזירם נקיים ורעננים במראה חדש לחלוטין. החברה מעניקה אחריות על ניקוי כל סוגי השטיחים. השירות הינו אדיב, יעיל ומקצועי וכן, קיימים מאות לקוחות מרוצים, הנעזרים מזה שנים בניקוי המקצועי שהיא מעניקה.

כתמים נוספים שחייבים להסיר